![contemporaryphotography, contemporary art, modern Art, artist Olga Drozd, Olga Drozd, art exhibition, new media, new artists, photoproject, photographer Olga Drozd, contemporaryphotography Olga Drozd, Медіазалежність, Українська версія, Український Дім](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1030x10000:format=png/path/s11316f61cc64066d/image/i87c96e086ae2e620/version/1683133342/contemporaryphotography-contemporary-art-modern-art-artist-olga-drozd-olga-drozd-art-exhibition-new-media-new-artists-photoproject-photographer-olga-drozd-contemporaryphotography-olga-drozd-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B4%D1%96%D0%BC.png)
"Як Ольга не схотіла бути пофесійною sportswoman and порINула в мистецтво.
« Хай вороги стануть попелом перед лицем воїнів наших », « Я не Олечка, а Олечка » . Радикальна принциповість і лагідна, але рішуча українізація на мовному фронті.
Виставка « Незламні » в рамках ініціативи « Українська весна » в Парижі під егідою Культурного центру України в ї. Як франчайзери реагують на Україну?
Важливість мови та культури у боротьбі за незалежність України і позиція митців."
Олексій Стеценко